Ładowanie...

Aktualności

Polan Żabno pokonany 3-0

• autor: babralandtabak, 2017-05-27 15:09

Na przepięknej płycie stadionu w Żabnie nasi trampkarze rozgrywali spotkanie w ramach rozgrywek piłkarskich 1 ligi TOZPN z zespołem gospodarzy zawodnikami Polanu zwycięsko z niej wyszli nasi zawodnicy strzelając trzy bramki,jest to najniższy wymiar kary dla miejscowego zespołu,który bardzo ambitnie i z charakterem przystąpił do tego spotkania.Pierwszą bramkę zdobył Nikodem Cygan który mocnym uderzeniem znalazł lukę w murze i trafił w samo okienko bramki na 1-0 gospodarze w pierwszej połowie tylko raz zagrozili naszej bramce strzeżonej przez Kacpra Chwajoła który wybiegiem skrócił kąt i zażegnał niebezpieczeństwo.W 25 minucie wykonywaliśmy rzut wolny z około 35 metrów kapitalne uderzenie Wiktora Stary wylądowało na poprzeczce bramki gospodarzy odbitą piłkę Kuba Pasionek strzałem głową zamienił na drugą bramkę.Druga połowa to lepsza gra gospodarzy nasi zawodnicy niepotrzebnie poszli na wymianę choć mieliśmy 1000% sytuacje miejscowi mogli pokusić się o swoją zdobycz jednak dopisywało nam szczęście a raz słupek uratował nas przed utratą bramki w której bronił Wojtek Kwaśniowski.Ostatnie 5 minut to nasza dominacja wykonujemy serię rzutów rożnych pierwsze uderzenie piłki głową Kuby Szczura broni bramkarz gospodarzy,następne jest wybite znowu na rzut rożny mocna centra Daniela Kamieńskiego zamieniona jest na trzecią bramkę przez Dominika Kuklę.Gratulacje za zwycięstwo widać chwilowe zmęczenie gramy piąty mecz co trzy dni teraz wrócimy do tygodniowego treningu zespół potrzebuje trochę świeżości.Warto odnotować kolejny debiut w zespole trampkarzy tym razem był to Wiktor Pyrz rocznik 2004.Następny mecz za tydzień z zespołem Okocimskiego Brzesko gramy w Rdzawie cel dalej ten sam gramy o zwycięstwo.Jazda!!!

B&T Chwajoł Szczur Babral Cygan Majówka Kłósek Stary Kamieński Kukla D Stokłosa Pasionek ponadto Kwaśniowski W Kwaśniowski P Sędzik Płachczyński Pyrz trener Stanisław Tabak