Ładowanie...

Aktualności

Tylko Zwycięstwo!

• autor: babralandtabak, 2017-10-14 14:24

Tylko zwycięstwo dawało realną szansę na włączenie się do walki o wygranie ligi cel został osiągnięty juniorzy młodsi B&T Trzciana wygrali mecz wyjazdowy z zespołem Promienia Mikluszowice 2-1 (2-0).Pierwsza połowa popisowa w naszym wykonaniu gra piłką asekuracja odpowiedzialność za pozycję dwie strzelone bramki Kamil Klejdysz oraz Kuba Pasionek,wydawać by się mogło że będzie z górki nic z tych rzeczy.Po przerwie podrażnieni gospodarze zdecydowanie przycisnęli grając długimi podaniami starali się rozmontować naszą obronę dowodzoną przez naszego kapitana Huberta Zabzdyra udało się im to w 43 minucie po wykonywanym rzucie rożnym piłka przeszła wzdłuż naszej bramki gdzie zawodnik miejscowych nie miał problemu ze zdobyciem gola na 2-1 riposta mogła być natychmiastowa ale piłkę po strzale Kuby Pasionka z linii bramkowej wybił jeden z obrońców.Warto odnotowania są nasze trzy strzelone bramki w pierwszej połowie ale żadna nie została uznana sędziowie za każdym razem interpretowali spalonego.Z przebiegu spotkania byliśmy zespołem lepszym pod każdym względem,jedynie przegrywaliśmy warunkami fizycznymi ,gospodarzom należą się brawa za walkę do samego końca,wynik w zasadzie nie został wypatrzony ale w niektórych przypadkach można mieć uwagi co do prowadzenia .Dziękujemy wszystkim za walkę wielką ambicję wiemy co poprawić za tydzień w Rdzawie hit kolejki Juniorzy młodsi B&T Trzciana - Okocimski Brzesko cel jak zwykle taki sam Zwycięstwo Jazda!

B&T Chwajoł Szczur Strugała Zabzdyr kpt Babral kukla D Cygan Stary Klejdysz Pasionek Stachoń ponadto Kwaśniowski W trener Stanisław Tabak asystent Szymon Zabzdyr  kier + foto Dominik Kędra